29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad T460 (I perdorur) 

  • Intel 4405U (6th Gen)
  • Ram 4 GB, 500G HDD
  • Me 2 porta USB 3.0, 1 porte HDMI, 1 VGA, 1 per lidhjen e internetit
  • Me 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 42654

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (23)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
28 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad T460 (I perdorur)

Per nje eksperience dhe prakticitet te pritur nga laptopet ThinkPad

Fale prakticitetit qe ofron, mund ta merrni kudo me vete

Lehtesi ne perdorim, praktik dhe teper komfort ne shtypjen e tasteve

Me tastieren me dizajnin klasik te laptopeve Touchpad, me detaje te kuqe

* Me garanci 12 muaj

ThinkPad L460 | 14" Thin & Light Business Laptop | Lenovo Israel

Shijoni eksperiencen vizuale me ndricimin dhe performancen e laptopit Lenovo ThinkPad L460

Lenovo ThinkPad L460 Laptop Core i5 – 6th Gen., 4GB Ram, 500GB HDD, 14”  Screen, CAM, Wi-Fi – Computer Choice

Qendroni te lidhur me miqte tuaj

Laptopi Lenovo L460 ju mundesoni te qendroni ne kontakt me miqte dhe pse ne largesi

Ndiqni prezantime apo ofroni ju prezantime/trajnime me kameren dhe mikrofonin e integruar

Thin and Light Design

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesor Intel Pentium 4405U
Gjenerata E 6-te
Frekuenca 2.30GHz
Madhesia e ekranit 14"
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Hard Disk 500GB (7200 rpm)
Memorje RAM 4GB, DDR3L SDRAM 1600 MH
Karta grafike Intel HD Graphics 4400
Bluetooth Po
Wireless  WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 7260
Kamera Web Po, e integruar
Te tjera

Lidhjet:

USB 2 porta USB 3.0
Video VGA 1 porte
HDMI 1 porte
Lidhje interneti (Ethernet) 1 porte RJ45, ne rast se nuk do ju duhet te perdorni wireless
Audio 2 mikrofone, 2 bokse stereo

Shenim mbi produktin:

Ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje shenje perdorimi nga ana estetike. Produkti eshte testuar paraprakisht dhe ka rezultuar 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale

Te gjitha produktet jane te testuara dhe 100% funksionale, me cilesi te garantuar.

Nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
Hard Disk Hard Disk 500 GB
RAM 4GB

Reviews (0)