31 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad L450 (I perdorur)

  • Intel Core i3 (5th Gen) 5005U / 2.0 GHz
  • Ram 4 GB, SSD 128 GB
  • Ne peshe shume te lehte, teper praktik
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 63779

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (49)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

69 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10000 L
22 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
32 990 Lekë
34 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
- 12000 L
27 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 7000 L
42 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 2000 L
26 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 2000 L
New
23 990 Lekë
25 990 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
27 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
New
26 990 Lekë
28 990 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
162 990 Lekë
169 990 Lekë
3 ne stok
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
57 999 Lekë
62 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
32 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 7000 L
25 990 Lekë
32 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad L450 (I perdorur)

Procesor Intel Core i3 (5th Gen) 5005U / 2.0 GHz

Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD)  

GARANCIA 1 VIT

Lenovo ThinkPad l450

Shijoni perjetimin e eksperiences se laptopit Lenovo Thinkpad

Lenovo ThinkPad l450

Shume i holle ne permasa, i lehte dhe teper praktik

Ky model eshte nje nga modelet me peshen me te lehte (2.01 kg), 150 gram me i lehte se modeli i meparshem

Lenovo ThinkPad l450

Shenim:

Ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakisht dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale

(Nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

 

Karakteristika te tjera te produktit:

RAM 4 GB
Hard Disk SSD 128 GB
Frekuenca e transferimit te te dhenave DDR3L SDRAM 1600 MH
Karte grafike Intel HD Graphics 5500
Kamera Web Po, e integruar
DVD Po, DVD+/-RW
Bluetooth Po
Lidhje Wireless Po, WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 7260
Boks 2 bokse Stereo

Lidhje te jashtme:

Porta USB 2 porta USB 3.0
Mikrofone 2
Video VGA 1 porte
Porte HDMI 1 porte
Rrjeti Ethernet 1 porte (RJ45)

Lenovo ThinkPad l450

Lenovo ThinkPad l450

Video Demonstruese:

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB

Reviews (0)