39 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad T470  (I perdorur)

  • Intel Core i5 (6th Gen) 
  • Ram 16 GB DDR4, SSD 256 GB
  • Ekran 14.1" FHD
  • Me garanci 6 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 70212

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
56 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad T470  (I perdorur)

Laptopi ekonomik 14 inch me sistem fantastik operimi dhe nje bateri qe zgjat gjithe diten

Ne garanci 6 muaj

Perdorni tastieren apo dhe direkt me ekranin me prekje

Ekrani opsional touchscreen ju mundeson te krijoni interaktivitet, duke modernizuar perdorimin e nje laptopi tradicional

Cdo funksionalitet krijuar per t'ju ardhur ne ndihme ne prakticitetin maksimal

Ne performancen me te mire per te punuar gjithe diten

Me procesorin Intel® Core™ ne Gjeneraten e 6-te per eficence maksimale

Kaloni lehtesisht ndermjet aplikacioneve, duke rritur produktivitetin, kreativitetin apo argetimin tuaj gjate gjithe perdorimit

Me 16 GB RAM DDR4 dhe SSD per shpejtesi performance ne kapacitet 256 GB

Perdoret lehtesisht si per biznese, edhe per perdorim personal

Mund te kryeni perditesime, upgrade kurdo kur deshironi ne sigurine e plote

Edhe nese e perdorni ne perditshmeri, si nje IT apo per perdorime biznesi, ky laptop eshte krijuar per te bere jeten tuaj me te lehte

Qendroni te lidhur ne materiale... dhe kur nuk jeni

Lidhja super e shpejte me Wireless ne teknologjine 4G LTE ju ofron akses ne te gjitha aplikacionet apo cloud data; edhe nese nuk keni lidhje Wireless

Lenovo ThinkPad T470

Produktet që keni parë

Reviews (0)