19 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo Thinkpad x260  12'' (I PERDORUR)

  • Laptopi me i lehte dhe me praktik ne treg ne shitje
  • Procesori i5,  128 GB SSD, RAM 8 GB DDR4
  • Garanci 6 muaj dhe e drejta e kthimit 14 dite pa asnje arsye kthimi.
  • Sasi e limituar dhe me super cmim per te mos u humbur
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 70945

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok

Përshkrimi

Laptop Lenovo Thinkpad x260 12 (I PERDORUR)

Laptopi me i lehte, praktik, i holle dhe me jetegjatesie baterie per disa ore

Me ekranin 12 inch ky është një prej laptopëve më të vegjël në treg ne shitje.

Megjithatë ekrani sërisht është mjaftueshëm i madh për përmbushur standartet e një njeriu që e përdor laptopin për punë.

Me memorie 8 GB dhe 128 SSD ju mund të punoni lehtësisht me programet kryesore të punës sot, siç janë microsoft office, internet, outlook, chrome, firefox etj.

Ka Hard disk SSD i cili i jep shpejtësi disa herë më të madhe se HDD i thjeshtë.

Specifikat

Lenovo Thinkpad x260 ne shitje per perdorim ne shtepi apo zyra

Me procesor Intel Core i5 i gjenerates 6 6300U per performance te larte

Ekrani 12 inch ne rezolucion ofron pamjen ideale per perdorim kudo

Procesori ne shpejtesi deri ne 2.4 GHz

ME 8 GB memorje DDR4 dhe kapacitet 128 GB

Hard Disk SSD per shpejtesi perpunimi dhe transmetimi te dhenash

Multi-linguistike ne gjuhet: anglisht, frengjisht apo spanjisht

Laptopi eshte i perdorur, por vjen tek ju ne shitje i testuar per te qene 100% gati ne perdorim ne baze te parametrave testuar ne gjendjen me te mire

Garanci në cilësi edhe përse është i përdorur.

Seria e laptopëve është e perdorur por vjen e kontrolluar dhe e testuar per tju siguruar nje produkt ne gjendje shume te mire dhe pothuajse si te re.

Megjithatë ne sërisht japim mundësinë e kthimit të produktit brenda 14 Ditëve pa asnjë arsye. Të gjitha produktet që shiten tek ne kanë të drejtën e kthimit brenda 14 ditëve.

Ne garanci 6 muaj

Lidhjet e jashtme:

Hdmi-out

Mini-Display Port

3X USB 3.0

Ethernet port

Audio Combo

Produktet që keni parë

Reviews (0)