49 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop MacBook Air 2013 (I PERDORUR)

  • Laptopi Macbook Air ne shitje me bateri qe zgjat deri ne 12 ore
  • Me ekran 13.3'' dhe peshe 1.35 kg ideal per ta marre me vete
  • Performance me procesor i5 1.3GHz, memorie 128 GB SSD, RAM 4GB
  • Garancia 6 muaj
  • Bateri qe zgjat deri ne 12 ore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 70482

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok

Përshkrimi

Laptop MacBook Air 2013 (I PERDORUR)

Nese jeni te apasionuar pas markes Apple apo deshironi nje laptop cilesor, te perdorur, laptopi MacBook Air ne shitje eshte per ju

Me ekran 13.3 inch qe ju ofron nje bateri qe zgjat deri ne 12 ore, per perdorim gjate gjithe dites

Bateria litium polimer me perdorim 54 Watt/ore ofron deri ne 30 dite kohe qendrimi standby

Laptopi Macbook ne shitje vjen me procesor Core i5 Dual Core me shpejtesi 1.3 GHz dhe me funksionalitet Turbo Boost me shpejtesi deri ne 2.6 GHz

Me 4 GB RAM 1600 MHz LPDDR3 dhe kapacitet 128 GB

Ne rezolucionin e plote ne ekranin e integruar deri ne 2560 me 1600 piksela, ne 1 milione ngjyra

Me kamera FaceTime ne format High Definition ne rezolucion 720 p

Mundeson lidhje me wireless ne formatet Wi-Fi 802.11ac apo lidhje me bluetooth ne versionin 4.0

Ne shitje me altoparlante stereo, mikrofon te dyfishte per audio cilesore

Tastiera vjen me ndricim te plote me 78 butona, ku gjeni 12 celesa multifunksional dhe 4 taste ne pjesen anesore

Me sensor te drites natyrale

Ne garanci 6 muaj

Porta te jashtme:

Thunderbolt video dixhitale (shpejtesi deri ne 10 GBps)
Porte USB 3.0 2 porta (shpejtesi deri ne 5 GBps)
MagSafe per karikimin 45 Watt
SDXC 1 porte
Audio Porte per kufje

Permasat e produktit:

Pesha: 1.35 kg

Gjeresia: 32.5 cm

Thellesia: 22.7 cm

Lartesia: 0.3 - 1.7 cm

Specifikat

Garancia 6 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)