19 990 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Probook 430 G2
  • Intel Core i3-4030U
  • 4GB RAM/120GB SSD
  • 13.3 ''
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38984

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (17)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
1 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
29 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (26)
4 ne stok
39 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Probook 430 G2( i perdorur) 

Procesor Intel Core i3-4030U 

Madhesia e ekranit 13.3-inch HD anti-glare (1366 x 768)

RAM 4 GB DDR3.

HDD 128 SSD.

Karte grafike  Intel HD Graphics 4400 , Wi-Fi 802.11/b/g/n

Webcam integruar.

Te gjitha produktet jane  te testuara paraprakisht dhe jane 100% funksionale.

Garancia 6 muaj

Specifikat

Marka HP
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

per cmimin qe ka ja vlen