29 990 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Toshiba Dynabook Satellite B35Y 15"
  • Intel Core CORE i3 -5005 U
  • Ram 4 GB, 500GB Hdd
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 54179

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 990 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (23)
I disponueshëm
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 691 L
Shitur (11)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
28 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Toshiba Portege R930 (i perdorur)

Procesor Intel Core CORE i3 -5005 U

Madhesia e ekranit 15.6"  1366 x 768  me ndicim LED

Hard Disk 500 Gb

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics  5500


 USB 3.0,  ,1 porte karikimi Wifi 802.11a/b/g/n/ Webcam DVD+-RW 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

(ky version nuk ka webcamer te integruar por mund te perdorni nje webcamer te jashtem )

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 12  Muaj 

Specifikat

Marka Toshiba
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Reviews (0)