28 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop i markes Toshiba Tecra Z40-A-140 Seria Tecra eshte seria biznes e laptopeve Toshiba.Cilesia dhe performanca eshte e garantuar. Fale procesorit Cori i5 gjenerata e 4 laptopi eshte i pershtatshem edhe per programe te avancuara kompjuterike. Procesor Intel® Core™ i5-4200U , (2.60GHz) Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1366x768) LED LCD RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29600

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptop i markes Toshiba Tecra Z40-A-140

Seria Tecra eshte seria biznes e laptopeve Toshiba.Cilesia dhe performanca eshte e garantuar.

Fale procesorit Cori i5 gjenerata e 4 laptopi eshte i pershtatshem edhe per programe te avancuara kompjuterike.

Procesor Intel® Core™ i5-4200U , (2.60GHz)

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1366x768) LED LCD

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Operon me sistemin Windows® 7 Professional 64-bit

Wi-Fi Wireless LAN (802.11a/b/g/N), Bluetooth® 4.0 + LE

Permasat 338.0 x 236.0 x 20.4 mm

Ka VGAHDMI/Multi-Card Reader: SD™ Card up to 2 GB, miniSD™/microSD™, SDHC, SDXC/ RJ-45/ USB 3.0. mikrofon , kufje

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Specifikat

Marka Toshiba
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.