42 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop SUZUKA i markes Yashi

  • Laptop ne shitje ne modelin YP1403
  • Ofron pamjen e paster dhe te plote te ngjyrave me ekranin IPS
  • Operon me sistemin Freedos, me procesor Intel Quad Core
  • Me lidhje Wireless, bluetooth 5.0, USB, HDMI
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 63491

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

71 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
1 ne stok

Përshkrimi

Laptop SUZUKA i markes Yashi J4115

Laptopi praktik i markes italiane Suzuka ne shitje qe ofron prakticitetin dhe lehtesine ne perdorim

Ne shitje me ekran IPS, qe mundeson ofrimin e ngjyrave te plota, te pastra, objekteve ne formatin e deshiruar

Karakteristikat e produktit:

Madhesia e ekranit 14.1'' ich
Rezolucioni i ekranit 1920 x 1080
Procesori Intel Quad Core J4115
Frekuenca e procesorit Deri ne 2.5 GHz
RAM 8 GB
Kapacitet memorie 304 GB
Karte grafike Intel
Kamera 2 M
Lexues karte Po
Bateria 5.000 mAh
Sistemi i operimit Freedos
WiFi Po, WiFi AC
Bluetooth Bluetooth 5.0
Mikrofon Mikrofon i integruar

Lidhjet e jashtme:

Porta USB 3.1 2 porta USB, gjenerata e pare
Jack audio (per kufjet) 1 porte
HDMI 1 porte mini

Produktet që keni parë

Reviews (0)