15 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Hard disk 4TB 64MB Tipi i hard diskut eshte SATA Shpejtesia e transferimit te te dhenave 6Gb/s

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22434

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hard disk i brendshem HDD i markes Seagate modeli Barracuda

Me kapacitet 4TB 64MB

3.5"HDD s është hard disku Seagate për përdorim në kompjutera të konsumit dhe kompjutera Profesionale

Tipi i hard diskut eshte SATA. Shpejtesia e transferimit te te dhenave 6Gb/s

Modelet Seagate Secure sigurojnë siguri të të dhënave të bazuara në hard drive (SED)

Disqet DT01ACA lidhen me sistemet pritëse nëpërmjet SATA 6Gbps interface, për qasje ultra të shpejtë në filma, lojëra, muzikë dhe forma të tjera të skedarëve.

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren

Specifikat

Marka Seagate
Lloji i Hard Disk I brendshem
Tipi i Hard Diskut SATA
Kapaciteti i Hard Diskut 4TB
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

Te tjere kane blere dhe keto:

6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (31)
2 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (27)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (47)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (16)
3 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.