6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni1 500 Lekë


Përshkrimi

  • Hard disk i jashtem HDD me memorie 1000 GB.
  • I markes Maxtor me ngjyre te zeze.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21545

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hard disk i jashtem HDD me memorie 1000 GB.

I markes Maxtor me ngjyre te zeze.

Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave.

Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren

Permasat 11,2 x 8,2 x 1,8 cm.

Specifikat

Marka Seagate
Garancia 1 vit
Hard Disk Hard Disk 1 TB
Lloji i Hard Disk I jashtem
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

cmim i mire

me pelqejne shume ofertat tuaja, faleminderit