19 990 Lekë


Përshkrimi

Hard disk i jashtem HDD 4000 GB Marka Maxtor Ruani gjithcka nga kujtimet dhe dokumentat qe ju duhen

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21548

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hard disk i jashtem HDD me memorie 4000 GB.

I markes Maxtor me ngjyre te zeze.

Maxtor M3 Portabl.

Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave.

Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0.

Transfer Rate 5.0 Gbps.

Hard Disku 5400 RPM.

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren.

Permasat 82 x 19.85 x 118.2 mm.

Specifikat

Marka Seagate
Garancia 1 vit
Shpejtesi Leximi 5400 RPM
Hard Disk 4000 GB
Lloji i Hard Disk I jashtem
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

Te tjere kane blere dhe keto:

6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (30)
3 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (20)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (26)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (47)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (16)
3 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.