1 090 Lekë


Përshkrimi

Kase HDD USB e tipit SATA 2.5"

Kjo kase ju mundëson të bëni backup ose kopjoni të dhëna me shpejtësi të lartë

Mbyllje alumini per nje hard disk 2.5" SATA. Vjen se bashku me nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 24001

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kase HDD USB e tipit SATA 2.5"

Kjo kase ju mundëson të bëni backup ose kopjoni të dhëna me shpejtësi të lartë

Mbyllje alumini per nje hard disk 2.5" SATA. Vjen se bashku me nje fishe USB 2.0 

Mund te mbani hard disqet tuaja te tipit SATA per perdorim ne shtepi zyra udhetime apo ku deshironi

Ju mund të krijoni një kopje rezervë ose të kopjoni skedarët tuaj dhe ti keni me vete kudo.

Dosjet mund të ruhen duke shtypur vetëm një buton.

Specifikat

Tipi i Hard Diskut SATA
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al