5 990 Lekë


Përshkrimi

Hard disk i brendshem Seagate 2,5'' Me kaapcitet mbajtes 500GB tipi SATA 3 Shpejtesia 5400rpm. Permasat 3.95 x 2.75 x 0.37 in Arkivoni te gjithe dokumentet tuaja dhe cdo gje te nevojshme Eshte i sigurte nga viruset dhe mbron te dhenat tuaja Hard disku eshte i brendshem per kompjuter dhe laptope

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27958

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hard disk i brendshem Seagate 2,5''

Me kaapcitet mbajtes 500GB tipi SATA 3

Shpejtesia 5400rpm. Permasat 3.95 x 2.75 x 0.37 in

Arkivoni te gjithe dokumentet tuaja dhe cdo gje te nevojshme

Eshte i sigurte nga viruset dhe mbron te dhenat tuaja

Hard disku eshte i brendshem per kompjuter dhe laptope

Specifikat

Marka Seagate
Hard Disk Hard Disk 500 GB
RPM 5400

Te tjere kane blere dhe keto:

6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (31)
2 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (27)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (47)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (16)
3 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.