22 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hard disk i jashtem HDD me memorie 5000 GB.
  • I markes Segate me ngjyre te zeze.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49026

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hard disk i jashtem HDD me memorie 5TB (5000 GB)

Modeli STJL5000400

I markes Segate me ngjyre te zeze.

Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave.

HDD vjen bashke  me fishen USB-3.0

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren

Permasat 11,2 x 8,2 x 1,8 cm.

Specifikat

Marka Seagate
Garancia 1 Vit
Lloji i Hard Disk I jashtem
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

Produktet që keni parë

Reviews (0)