16 990 Lekë


Përshkrimi

HDD i jashtem i markes Western digital me kapacitet 4TB, 2,5'' Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave deri ne 10 here me te shpejte se USB e tjera Shpejtesia e transferimit te te dhenave 480Mb/s (max)  Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0 per transferimin e te dhenave( 5400 rpm) Dizenjo e thjeshte dhe shume e lehte per tu perdorur per gjerat qe ju nevojitet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29242

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

HDD i jashtem i markes Western digital me kapacitet 4TB, 2,5''

Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave deri ne 10 here me te shpejte se USB e tjera

Shpejtesia e transferimit te te dhenave 480Mb/s (max) 

Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0 per transferimin e te dhenave( 5400 rpm)

Dizenjo e thjeshte dhe shume e lehte per tu perdorur per gjerat qe ju nevojitet te ruani cdo dite

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren

Specifikat

Marka Western Digital
Hard Disk 4TB
Lloji i Hard Disk I jashtem
Tipi i Hard Diskut USB 3.0

Te tjere kane blere dhe keto:

6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (30)
3 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (20)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (26)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 790 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (47)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (16)
3 ne stok
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.