3 990 Lekë


Përshkrimi

SSD e markes Patriot Burst 120 Gb Sata 3 madhesi 2.5" Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s Shpejtesi te shkruar deri ne 540 MB/s E pershtatshme per kompjuterin apo laptopin tuaj, me madhesi 2.5" Tipi i memories eshte SATA 3 SSD dhe memoria  120 GB  Tipi i lidhjes se hard diskut...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32280

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

SSD e markes Patriot Burst 120 Gb Sata 3 madhesi 2.5"

Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal

Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s

Shpejtesi te shkruar deri ne 540 MB/s

E pershtatshme per kompjuterin apo laptopin tuaj, me madhesi 2.5"

Tipi i memories eshte SATA 3 SSD dhe memoria  120 GB 

Tipi i lidhjes se hard diskut  SATA III 6 Gbs

Permasat jane 10 x 7 x 0,7 cm 

Cilesi e garantuar 

Specifikat

Marka Patriot
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.