990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra  microSDHC. Klasi 10 per video Full HD. Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti me sistem Android. Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 80 MB/s. Memorie 32 Gb microSDHC.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 36727

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra  microSDHC.

Klasi 10 per video Full HD.

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti me sistem Android.

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 80 MB/s.

Memorie 32 Gb microSDHC.

Specifikat

Marka SanDisk
Garancia 3 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (19)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (34)
I disponueshëm
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (173)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (23)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al