990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra  microSDHC.

Klasi 10 per video Full HD.

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti me sistem Android.

Me shpejtesi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36727

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (127)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok

Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra  microSDHC.

Klasi 10 per video Full HD.

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti me sistem Android.

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 80 MB/s.

Memorie 32 Gb microSDHC.

Specifikat

Marka SanDisk
Garancia 3 vjet

Reviews (0)