3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie Patriot EP Series 128 Gb Micro SDXC V30

Klasi  V30 per video 4k dhe klasi A1 e ben kompatibel per cfradolloj paisje android

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32274

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (56)
2 ne stok
- 900 L
1 390 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (153)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
- 500 L
790 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (35)
3 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
1 090 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (154)
I disponueshëm
- 1500 L
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok

Përshkrimi

Karte Memorie Patriot EP Series 128 Gb Micro SDXC V30

Klasi  V30 per video 4k dhe klasi A1 e ben kompatibel per cfradolloj paisje android

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni juaj Android ose nga tablet 

Me shpejtesi leximi deri ne 100 MB/s 

Me shpejtesi shkrimi deri ne 80 MB/s

Memorie 128 Gb Micro SDXC  

Cilesia e garantuar

Specifikat

Garancia 3 vjet
Kapaciteti 128 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 30 (30 MB/s)

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

se prisja kaq shpejt me kete cmim

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

se prisja kaq shpejt me kete cmim