1 490 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie Patriot LX Series 32Gb MicroSDHC W + ADP Clas 10

Klasi 10 per video Full HD,  

Kompatibel per cfaredolloj pajisje android, vjen sebashku me SD Adapter

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32275

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Karte Memorie Patriot LX Series 32Gb MicroSDHC W + ADP Clas 10

Klasi 10 per video Full HD,  

Kompatibel per cfaredolloj pajisje android, vjen sebashku me SD Adapter

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni juaj Android ose nga tablet 

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 90 MB/s 

Memorie 32 Gb microSDHC dhe microSDXC

Cilesia e garantuar

Specifikat

Garancia 2 vjet
Kapaciteti 32 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al