990 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra microSDHC.

Klasi 4 per video HD.+adaptos SD

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti.

Me shpejtesi leximi dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40545

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (175)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra microSDHC.

Klasi 4 per video HD.+adaptos SD

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti.

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 80 MB/s.

Memorie 32 Gb microSDHC.

Garancia 5 vjet

Specifikat

Marka SanDisk
Garancia 5 Vjet