990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra microSDHC.

Klasi 4 per video HD.+adaptos SD

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti.

Me shpejtesi leximi dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 40545

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (56)
2 ne stok
- 900 L
1 390 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (154)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 290 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
- 500 L
790 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (35)
3 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
1 090 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (155)
I disponueshëm

Përshkrimi

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra microSDHC.

Klasi 4 per video HD.+adaptos SD

Ideale per te ruajtur te dhenat tuaja nga telefoni ose tableti.

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 80 MB/s.

Memorie 32 Gb microSDHC.

Garancia 5 vjet

Specifikat

Marka SanDisk
Garancia 5 Vjet

Reviews (0)