2 790 Lekë


Përshkrimi

  • USB Patriot 64Gb Tab Usb 3.0
  • Shpejtesi transferimi 110 MB /s 
  • Pershtatshmeri me Windows, Linux 2.4 ,Mac OS9, osx
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32337

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
1 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

USB Patriot 64Gb Tab Usb 3.0

Dizanj ultra kompakt , e vogel ku mund ta mbani me vete kudo dhe kurdohere 

Shpejtesia e transferimit ne lexim eshte 110 MB /s

Pershtatet me Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4,Mac OS9, X

Perputhet me USB 3.0, USB 2.0, 

Kapaciteti eshte 64 GB   

Permasat jane 13,1 x 0,9 x 9,9 cm 

Specifikat

Garancia 2 vjet
Kapaciteti i USB-se 64GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)