2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

USB Patriot Slate  128 Gb Usb 3.1

Dizajn elegant ne ngjyre blu 

Usb 3.0 i pershtatshem per Windows dhe Mac

Ruan te sigurt te dhenat 

Permasat e USB jane 2,4 x...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32355

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
4 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
3 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (161)
I disponueshëm

Përshkrimi

USB Patriot Slate  128 Gb Usb 3.1

Dizajn elegant ne ngjyre blu 

Usb 3.0 i pershtatshem per Windows dhe Mac

Ruan te sigurt te dhenat 

Permasat e USB jane 2,4 x 34,3 x 4,8 cm.

Specifikat

Marka Patriot
Garancia 2 vjet
Kapaciteti i USB-se 128GB

Produktet që keni parë