1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

USB Patriot Slate  64 Gb Usb 3.1

Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar

E shpejte ne leximin dhe shkrimin e materialeve 

Punon me skedare te ndryshem...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32061

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm

Përshkrimi

USB Patriot Slate  64 Gb Usb 3.1

Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar

E shpejte ne leximin dhe shkrimin e materialeve 

Punon me skedare te ndryshem 

Perputhet me USB 3.1

Kapaciteti eshte 64 GB 

Specifikat

Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews


Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews