990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

USB SanDisk 16 GB Ultra Dual Drive m3.0 OTG per Android  

Vjen me micro-USB ne njeren ane dhe me USB 3.0 ne anen tjeter 

Shpejtesi leximi deri ne 130 MB / s

Shkarkoni me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37219

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (16)
Nuk ka me gjendje
- 1000 L
590 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 2700 L
1 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1900 L
SHITUR
790 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
- 700 L
SHITUR
690 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (225)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

USB SanDisk 16 GB Ultra Dual Drive m3.0 OTG per Android  

Vjen me micro-USB ne njeren ane dhe me USB 3.0 ne anen tjeter 

Shpejtesi leximi deri ne 130 MB / s

Shkarkoni me lehtesi foto, video nga telefoni apo laptopi juaj 

Memorie 16 GB.

Specifikat

Marka SanDisk
Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB

Reviews (0)