1 290 Lekë


Përshkrimi

USB SanDisk 16 GB Ultra Dual Drive m3.0 OTG per Android  

Vjen me micro-USB ne njeren ane dhe me USB 3.0 ne anen tjeter 

Shpejtesi leximi deri ne 130 MB / s

Shkarkoni me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 37219

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm

Përshkrimi

USB SanDisk 16 GB Ultra Dual Drive m3.0 OTG per Android  

Vjen me micro-USB ne njeren ane dhe me USB 3.0 ne anen tjeter 

Shpejtesi leximi deri ne 130 MB / s

Shkarkoni me lehtesi foto, video nga telefoni apo laptopi juaj 

Memorie 16 GB.

Specifikat

Marka SanDisk
Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB

Reviews (0)