1 590 Lekë


Përshkrimi

USB me kapacitet 16GB e markes Verbatim

Tipi i USB 3.0 Pinstripe per te ruajtur dhe transferuar te dhenat tuaja kudo

E shpejte ne transferimin e te dhenave tuaja

Nuk ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22678

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (16)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
4 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 240 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 750 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (162)
I disponueshëm

Përshkrimi

USB me kapacitet 16GB e markes Verbatim

Tipi i USB 3.0 Pinstripe per te ruajtur dhe transferuar te dhenat tuaja kudo

E shpejte ne transferimin e te dhenave tuaja

Nuk ka kapak mbylles dhe eshte shume praktike dhe e thjeshte per tu mare kudo me vete

Specifikat

Kapaciteti i USB-se 16GB
Tipi i USB-se USB 3.0