590 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

USB me kapacitet 16GB e markes Verbatim

Tipi i USB 3.0 Pinstripe per te ruajtur dhe transferuar te dhenat tuaja kudo

E shpejte ne transferimin e te dhenave tuaja

Nuk ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22678

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (16)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 2700 L
1 990 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 290 Lekë
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1900 L
790 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
- 700 L
690 Lekë
1 390 Lekë
Shitur (227)

Përshkrimi

USB me kapacitet 16GB e markes Verbatim

Tipi i USB 3.0 Pinstripe per te ruajtur dhe transferuar te dhenat tuaja kudo

E shpejte ne transferimin e te dhenave tuaja

Nuk ka kapak mbylles dhe eshte shume praktike dhe e thjeshte per tu mare kudo me vete

Specifikat

Kapaciteti i USB-se 16GB
Tipi i USB-se USB 3.0

Reviews (0)