990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Mini tastiere Wireless me 92 butona, mouse touchpad, me pershtates USB.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash.

Bateri te rikarikueshme

Ideal per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21895

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 2000 L
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (53)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini tastiere Wireless me 92 butona, mouse touchpad, me pershtates USB.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash.

Bateri te rikarikueshme

Ideal per te komanduar Android TV Box ne distance ose Kompjuterin tuaj

Mund te uleni ne nje karrige te rehatshme pa patur nevoje te coheni per te komanduar androdi TV BOX

Mund ta perdorni per e-mail, chat apo te luani lojrat e preferuara online

I pershtatshem dhe efikas per konferenca, prezantime dhe leksione

Forme inovative e tastieres dhe vendosje se butonave duke e bere teper praktike

Touchpad laptopi

Shikoni testin dhe vlerësimin që Klaudia ka për këtë produkt.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Produktet që keni parë

Reviews (0)