12 990 Lekë


Përshkrimi

Tende projektori wxl, e cila varet ne mur dhe hapet manualisht

Me mekanizem rrotullues

Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj

Permasat 213 x...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41152

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tende projektori wxl, e cila varet ne mur dhe hapet manualisht

Me mekanizem rrotullues

Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj

Permasat 213 x 213 cm dhe raport figure 16 : 9 / 4 : 3 / 1 : 1

Ngjyra e bardhe. Materiali i tendes rezistent

Produktet që keni parë

Reviews (0)