9 990 Lekë


Përshkrimi

Tende projektori Tripod PSMT-96

Me permasa 172x172 cm dhe raport figure 16:9 ; 4:3 ; 1:1

Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj

Ngjyra e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25377

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tende projektori Tripod PSMT-96

Me permasa 172x172 cm dhe raport figure 16:9 ; 4:3 ; 1:1

Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj

Ngjyra e bardhe. Materiali i tendes rezistent

Se bashku me tenden do te keni edhe mbajtesen statike tripod i cili ka permasa 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)

Reviews (0)