29 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Projektor i markes Elektra jane nje zgjidhje e mire per perdorim te perditshem ne pune dhe shtepi

Beni prezantime...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25038

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
77 990 Lekë
82 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
79 990 Lekë
82 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
57 990 Lekë
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 2300 L
6 490 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 3000 L
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
3 ne stok
- 4000 L
18 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 400 L
1 990 Lekë
2 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Projektor i markes Elektra jane nje zgjidhje e mire per perdorim te perditshem ne pune dhe shtepi

Beni prezantime terheqese per shkak te nivelit te larte te ndriçimit dhe kontrastit

Rezolucioni fillestar 800 × 600 SVGA ndersa Rezolucioni maksimal deri në 1920 × 1200

Aftesia e imazhit te paster dhe te lexueshem fale kontrastit te larte te plotesuar me nje intensitet te forte shkëlqimi (3000 lumen)

Full HD , Full color (16.7million)

Madhesisa e imazhit te shperndare 60''-120 ''. Me manual focus

Portat: 2× HDMI, 2x USB, 1 x AV, 1 x VGA, 1× Audio In, 1 x RJ45, Tv

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 6 muaj
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)