38 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 6 000 Lekë


Përshkrimi

  • Projektorë Universal Acer
  • Nje zgjidhje e mire për përdorim të përditshëm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24845

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
82 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Projektorët Universal Acer janë fitimprurës dhe janë nje zgjidhje e mire për përdorim të përditshëm në punë dhe në shtëpi.

Bëni prezantimet më tërheqëse dhe argëtimi është me të vërtetë mahnitës për shkak të nivelit të lartë të ndriçimit dhe kontrastit, si dhe mbështetjes së DLP® 3D Ready2.

E gjithë kjo me çmimin më të mirë.

Rezolucioni fillestar 800 × 600 SVGA ndersa Rezolucioni maksimal deri në 1920 × 1200

Aftësia e imazhit të pastër dhe të lexueshëm, madje edhe ne kushte të vështira, fale kontrastit të lartë (20,000: 1) të plotësuar me një intensitet të fortë shkëlqimi (3600 lumen). 

Jetgjatesia e llampes: nga 5.000 deri në 10.000 orë

Distanca minimale e projektimit 1 m

Distanca maksimale e projektimit 10 m dhe zmadhim optik 1,1x

Permasat diagonale te imazhit: 685.80 mm

Portat: 
1× HDMI

  • 1× VGA Input
  • 1× VGA Output
  • 1× RS232
  • 1× Kompozitní video
  • 1× USB Mini-B
  • 1× Audio Line In
  • 1× Audio Line Out

Pesha (perafersisht): 2.4 kg

Performancë e shkëlqyer

Projektori Acer X1 Series ka performancë të shkëlqyer me ngjyra të pasura, qartësi të lartë, argëtim 3D dhe një kuadro 24p për një eksperiencë të vërtetë kinematografike. Jetëgjatësia e qëndrueshme e llambës dhe dizajni praktik mban koston e mirëmbajtjes të ulët. Teknologjia Acer EcoProjection zvogëlon fuqinë në modalitetin standby nga 5 W në 1 W ndërsa teknologjia Acer ColorSafe ruan integritetin e ngjyrave të imazheve edhe pas përdorimit të zgjatur të projektorit.

Specifikat

Marka Acer
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1200

Produktet që keni parë

Reviews (0)