990 Lekë


Përshkrimi

Mouse i markes Gembrid me tre butona Me wireless me frekuence 2,4Ghz. Lidhja e mousit me paisjet eshte me ane te nje nano USB-je Rezolucioni 1200dpi dhe punon ne cdo siperfaqje deri ne 10 meter Mousi punon me bateri 2xAAA qe nuk jane te perfshira ne paketim Permasa 103.5 x 66 x 38mm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26070

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mouse i markes Gembrid me tre butona

Me wireless me frekuence 2,4Ghz. Lidhja e mousit me paisjet eshte me ane te nje nano USB-je

Rezolucioni 1200dpi dhe punon ne cdo siperfaqje deri ne 10 meter

Mousi punon me bateri 2xAAA qe nuk jane te perfshira ne paketim

Permasa 103.5 x 66 x 38mm

Specifikat

Marka Gembird
Lidhja me pajisjen Lidhje Wireless
DPI 1200

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 400 L
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
115 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
890 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (9)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
6 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.