1 490 Lekë


Përshkrimi

Mouse Spartacus  Redw Hite Shark modeli GM-1601

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 4800 DPI

Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32173

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
450 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
Cmimi me i lire i garantuar
4 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mouse Spartacus  Redw Hite Shark modeli GM-1601

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 4800 DPI

Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin SUNPLUS 621

Fale butonit DPI mundësohet kalimi i lehte midis 1000/1500/2500/4800 DPI

I pershtatshem per 98SE/ 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 i Mac OS 

Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0 

Rezolucioni i mouse eshte 1000/ 1500/ 2500/ 4800 DPI

Çelesi i ndezjes ndriçon me disa ngjyra si: te bardhe, te verdhe, portokalli, te kuqe, roze, vjollce dhe blu

Gjatesia e kabullit eshte 1.5 meter 

Permasat jane 125 x 67 x 40 mm