1 990 Lekë


Përshkrimi

Tastiere + Mouse GEMBIRD Wireles  2.4 GHz Black

Ka forme te tille qe kursen hapsiren ne tavolinen tuaj. 

Gjuha Anglisht.

Mouse Wi-Fi ka 3 butona

Kapese tek pjesa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38906

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tastiere + Mouse GEMBIRD Wireles  2.4 GHz Black

Ka forme te tille qe kursen hapsiren ne tavolinen tuaj. 

Gjuha Anglisht.

Mouse Wi-Fi ka 3 butona

Kapese tek pjesa e pasme qe mundesosjne ngritjen ne kend.

Nano-marres i vetem USB per tastieren dhe miun.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (33)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
New
1 790 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al