1 990 Lekë


Përshkrimi

Tastiere + Mouse GEMBIRD Wireles  2.4 GHz Black

Ka forme te tille qe kursen hapsiren ne tavolinen tuaj. 

Gjuha Anglisht.

Mouse Wi-Fi ka 3 butona

Kapese tek pjesa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38906

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 400 L
1 790 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 200 L
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 200 L
SHITUR
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tastiere + Mouse GEMBIRD Wireles  2.4 GHz Black

Ka forme te tille qe kursen hapsiren ne tavolinen tuaj. 

Gjuha Anglisht.

Mouse Wi-Fi ka 3 butona

Kapese tek pjesa e pasme qe mundesosjne ngritjen ne kend.

Nano-marres i vetem USB per tastieren dhe miun.

Reviews (0)