2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Set Tastiere dhe Mouse WIERELES  CMK-328
  • Rezolucioni i levizjes se mousit 1000 dpi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 58512

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Tastiere dhe Mouse WIERELES  CMK-328

Kompatibel me sistemet Windows Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7/8/10

Pajisjet lidhe nepermjet WI-FI

Tastiera dhe mouse kane butonat dhe tastet standarte

Rezolucioni i levizjes se mousit 1000 dpi

Reviews (0)