1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Tastiere Wireless L8 dhe mouse touchpad
  • Kryeni cdo veprim ne nje rreze prej...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31901

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tastiere Wireless L8, 2.4GHz dhe  mouse touchpad.

Ideal per Android TV Box ose Smart TV, mund te perdoret edhe per kompjuterin ose laptopin tuaj.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash

I pershtatshem edhe per  prezantime dhe leksione.

Nese qendron per disa minuta pa perdorur tastiera fiket automatikisht dhe rindizet me shtypjen e nje butoni

Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore 

Permasat jane 145 x 90 x 170 mm

Ne paketim perfshihen : 1 x Viboton i8 Wireless Keyboard, 1 x kabllo USB, 1 x Manual Anglisht.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
3 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
6 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
3 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
34 990 Lekë
2 ne stok
10 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 890 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
12 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

ok

te ndihmon shume per te shkrojtur edhe per lojra, ne android tv dhe smart tv
bateria mban me shume se 10 dite me nje karikim
shum ok raport cmim me cilesei.