990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Tastiere Wireless L8 dhe mouse touchpad
  • Kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash
  • Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31901

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1000 L
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 1200 L
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (21)
2 ne stok
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1300 L
SHITUR
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
3 ne stok
- 800 L
490 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
690 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tastiere Wireless L8, 2.4GHz dhe  mouse touchpad.

Ideal per Android TV Box ose Smart TV, mund te perdoret edhe per kompjuterin ose laptopin tuaj.

Mund te kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash

I pershtatshem edhe per  prezantime dhe leksione.

Nese qendron per disa minuta pa perdorur tastiera fiket automatikisht dhe rindizet me shtypjen e nje butoni

Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore 

Permasat jane 145 x 90 x 170 mm

Ne paketim perfshihen : 1 x Viboton i8 Wireless Keyboard, 1 x kabllo USB, 1 x Manual Anglisht.

Produktet që keni parë

Reviews (0)