1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Tastiere Wireless D8+  Ideal per konferenca, prezantime dhe leksione Karikohet per 2 ore

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31906

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok

Përshkrimi

Tastiere Wireless D8+ , 2.4GHz me 78 butona , mouse touchpad, me USB wifi

Ideal per te komanduar Android TV Box  ose Smart TV ne distance.

I pershtatshem edhe efikas per konferenca, prezantime dhe leksione.

Forme inovative e tastieres dhe vendosje se butonave duke e bere teper praktike

Kapaciteti i baterise eshte 300 mAh dhe karikohet per 2 ore 

Permasat jane 146 x 113 x 23.5 mm 

Permasat e toochpad jane 107 x 44 mm.

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
6 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
34 990 Lekë
2 ne stok
10 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 890 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
12 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.