1 290 Lekë


Përshkrimi

Adaptor i markes LogiLink HDMI-DVI-D

Lidhja usb

Suporton Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit

Lejon perdoruesit te lidhin nje kompjuter desktop me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 38909

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Adaptor i markes LogiLink HDMI-DVI-D

Lidhja usb

Suporton Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit

Lejon perdoruesit te lidhin nje kompjuter desktop me Wi-Fi

Adaptori transmeton sinjalet video dhe suporton te gjitha standartet HDTV dhe HD

Sherbim me 14 gjuhe dhe CD i drejtuar automatikisht.

Reviews (0)