2 990 Lekë


Përshkrimi

  • WiFi repeter WiFi extender
  • Rishperndan valet e wirelessit
  • Me shpejtesi 300Mbps
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32942

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 990 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (1)
1 ne stok
15 290 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

WiFi repeter WiFi extender.

Nje pajisje e vogel e cila kap valet e wirelessit dhe i rishperndan ato.

Ju ndihmon te keni vale interneti eshte ne zonat me problematike te shtepise apo ambjenteve te tjera.

Suporton rrjet 2.4 GHz WLAN.

Me shpejtesi 300Mbps.

Distanca: ne hapsira te jashtme 300 m dhe ne hapsira te brendeshme 100 m.

Voltazh 110V-240V.

Instalohet lehtesisht me pajisjet tuaja elektronike.

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
16 900 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super

Konfigurohet per 5 min dhe shperndan internet ne te gjithe shtepine pa probleme. E rekomandoj :)

Byon

Produkt cilesor.

Produkt cilesor ne cmim te mire, i thjeshte ne instalim .

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al