2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Extender wireless i markes TP Link modeli TL-WA850RE(EU)
  • Me dy antena te brendshme 
  • Ju mund te merni internetin ku deshironi.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23980

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
4 890 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
1 890 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
4 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
16 900 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
10 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Extender wireless i markes TP Link modeli TL-WA850RE(EU)

Shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300MBPs

Me dy antena te brendshme 

Extenderi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e paarritshme ku ruteri e ka te pamundur te depertoje

Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin ku deshironi

Per shembull nese ju keni nje shtepi me dy ose me shume kate dhe keni vetem nje router zgjidhja qe ju te keni internet ne te gjithe katet eshte nje extender TP-Link

Eshte e thjeshte shtypni butonin WPS ne routerin tuaj dhe butonin RE tek extenderi dhe eshte gati

Routeri juaj nuk ka nje buton WPS? Ju mund te beni konfigurimin e paisjes tuaj me ane te webit perkates.

Specifikat

Marka TP Link
Garancia 3 vjet
Tipi i Lidhjes Tipi i lidhjes: Ethernet
Shpejtesia Wireless Shpejtesi Wireless: 300 Mbps

Reviews (4)

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Produkti shume i mire

nuk i jap 5 yje edhe pse cmimi dhe produkti jane super sepse me erdhi pas 4 ditesh jo 2 sic mu premtua


Shume i mire

Produkt shume i mire mbulon je pjese shume te madhe te cilen wifi ne router nuk e kapte ose ishte shume e dobet. Shpejtesia eshte njersoj sikur je e lidhur me routerin dhe ishte tmerrsisht shume e lehte per ta konfiguruar


Super edhe si mark...e perdor prej disa kohesh dhe do ja sygjeroja kujtdo...


Blerje qe ja vlen

Ku paskam qene me pare. tani ka internet ne cdo cep te shtepise

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Produkti shume i mire

nuk i jap 5 yje edhe pse cmimi dhe produkti jane super sepse me erdhi pas 4 ditesh jo 2 sic mu premtua


Shume i mire

Produkt shume i mire mbulon je pjese shume te madhe te cilen wifi ne router nuk e kapte ose ishte shume e dobet. Shpejtesia eshte njersoj sikur je e lidhur me routerin dhe ishte tmerrsisht shume e lehte per ta konfiguruar


Super edhe si mark...e perdor prej disa kohesh dhe do ja sygjeroja kujtdo...


Blerje qe ja vlen

Ku paskam qene me pare. tani ka internet ne cdo cep te shtepise