3 490 Lekë


Përshkrimi

  • Extender wireless i markes TP Link modeli TL-WA850RE(EU)
  • Me dy antena te brendshme 
  • Ju mund te merni internetin ku deshironi.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23980

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Extender wireless i markes TP Link modeli TL-WA850RE(EU)

Shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300MBPs

Me dy antena te brendshme 

Extenderi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e paarritshme ku ruteri e ka te pamundur te depertoje

Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin ku deshironi

Per shembull nese ju keni nje shtepi me dy ose me shume kate dhe keni vetem nje router zgjidhja qe ju te keni internet ne te gjithe katet eshte nje extender TP-Link

Eshte e thjeshte shtypni butonin WPS ne routerin tuaj dhe butonin RE tek extenderi dhe eshte gati

Routeri juaj nuk ka nje buton WPS? Ju mund te beni konfigurimin e paisjes tuaj me ane te webit perkates.

perforcues wireless

Specifikat

Marka TP Link
Garancia 3 vjet
Tipi i Lidhjes Tipi i lidhjes: Ethernet
Shpejtesia Wireless Shpejtesi Wireless: 300 Mbps

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super edhe si mark...e perdor prej disa kohesh dhe do ja sygjeroja kujtdo...

Byon

Blerje qe ja vlen

Ku paskam qene me pare. tani ka internet ne cdo cep te shtepise