22 990 Lekë


Përshkrimi

Printer Canon Pixma Inkjet refillable Ink Tank me ngjyra Rezolucion i dizenjuar per foto dhe dokumenta me cilesi maksimale Lidhet me porte USB

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22133

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Përshkrimi

Printer Canon Pixma Inkjet refillable Ink Tank, modeli G1400.Me ngjyra

Vlerësuar nga majmuni.al si një nga printerat më të mirë familjar për 2018Cilesia e garantuar.

Fale rezolucionit (4800 dpi) eshte dizenjuar per te printuar foto por edhe dokumenta.

Teknologjia InkTank ka ultra ultra kosto te ulet printimi.

Me bojerat e paketimit  fillestarqe ka printeri  ju do te beni 13 mije faqe bardh e zi dhe 7 mije me ngjyra,

Pasi ti keni printuar rreth 20 mije faqe me bojerat fillestare qe ka ne paketim  dhe ka ardhur momenti te zevendesoni bojrat.

I gjith seti i bojrave origjinale kushton 5990 dhe do te beni perseri edhe 20 mije faqe te tjera.Kosto printimi shume shume e ulet.

Garancia 1 vit

Lidhet me port USB.

Bojerat e ketij printeri kushtojne: 1 490 Leke (secila ngjyre)

Specifikat

Marka Canon
Garancia 1 vit
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit USB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
19 190 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
23 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
26 490 Lekë
Kurseni 6500 L
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 990 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
3 ne stok
24 900 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5090 L
3 ne stok
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
I disponueshëm
27 900 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 7090 L
I disponueshëm
36 690 Lekë
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
32 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 9000 L
I disponueshëm

Te tjere kane blere dhe keto:

5 990 Lekë
7 790 Lekë
Kurseni 1800 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (20)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
4 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
15 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
38 690 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.