42 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 12 000 Lekë


Përshkrimi

  • Skaner  i markes ADS-2400N Network Desktop A4 me ngjyra
  • Skanon duplex dhe me ngjyra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43974

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
12 990 Lekë
13 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 3000 L
19 990 Lekë
22 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
22 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3000 L
22 190 Lekë
25 190 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
22 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
19 990 Lekë
21 990 Lekë
2 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
31 390 Lekë
33 390 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
1 ne stok
35 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 3000 L
19 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
36 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Skaner  i markes ADS-2400N Network Desktop A4 me ngjyra

Skaner Automatik per volum te madh skanimi,Mund te skanoje deri 40 faqe ne minute

Ciles absolute ne skanim dhe me madhesi te ndryshme  te letres nga 27gr deri ne 417gr

Skanner eshte duplex dhe skanon nga te dyja anet nje leter.

Network mundeson qe te kene akses te gjitha kompjuterat qe jane te lidhur ne rrjet

Ka nje porte usb ku mund ti kaloni direkt skanimet ne usb

Kapaciteti i ADF 50 flete.ju mund te skanoni 50 flete njeheresh ne menure automatike

Rezolucioni i skanerit 1200 x 1200 dpi

Skaneri arrin te skanoje deri 3000 faqe ne dite.

mund te skanoje Letër e thjeshtë, Letër e hollë, Letër e trashë, Letër e ricikluar, Karta e Biznesit, Kartë plastike

I shpejte,i qete dhe shume i lehte ne perdorim

Cilesia e garantuar nga Brother

3 vjet Garanci

Specifikat

Marka Brother
Garancia 3 Vite
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit Ne rrjet
Madhesia e Printimit A4, Te tjera

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

zgjidhja ideale

zyres time i shpetoi shume kohe, duke u marre me kontrata disa ore ne dite na iknin skanim dhe tani ska me keshtu problemesh

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

zgjidhja ideale

zyres time i shpetoi shume kohe, duke u marre me kontrata disa ore ne dite na iknin skanim dhe tani ska me keshtu problemesh