5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Printer HP DeskJet Ink 2320 All-In-One
  • Printer me ngjyra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49729

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

290 Lekë
Shitur (128)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 500 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 3000 L
18 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
20 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
31 390 Lekë
33 390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
36 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
15 990 Lekë
18 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 2000 L
26 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 10000 L
69 990 Lekë
79 990 Lekë
3 ne stok
- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 2000 L
22 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Printer HP DeskJet Ink 2320 All-In-One

Kryen funksionin e printert, fotokopjes dhe skanerit.

Printeri i duhur per shtepi ose nje zyre te vogel

Shpejtesia e printimit:
- Bardhe e zi deri ne 20 printime per minute
- Me ngjyra deri ne 16 printime per minute

Printer me ngjyra

Lidhje me USB 2.0

Permasat: 43cm x 31cm x 16cm

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 Vit
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute Nga 11 deri 20 PPM

Produktet që keni parë

Reviews (0)